Bowling KAREL - Praha 8


Letní bowlingová KAREL 

Letní bowlingová liga „KAREL“ 


Ahoj kamarádi, bowleři a všichni které bowling zajímá a láká. Vzhledem k tomu, že jsme nestihli ABL ani jinou ligu, připravili jsme pro vás na léto menší turnaj. Víme, že v době dovolených je težké se sejít a proto to necháme čistě na vás. Cílem je se za léto 2x sejít a udělat si pěkné odpoledne či večer. Více níže v propozicích.

Propozice LBL “KAREL”
Letní bowlingová liga (dále jen lbl), je soutěží družstev, týmů, kdy jeden tým může mít až 5 hráčů, ale do hry může nasadit pouze 3 a nelze střídat během hry. V rozmezí června, července a srpna se dvakrát sejít a odehrát 4 hry s tím že se budou počítat 3 nejlepší. Dále pak bude mít každý tým možnost dvou náhradních her v každém dnu které může a nemusí odehrát. Pokud se tým domluví a budou si chtít vylepšit skóre, automaticky se škrtá nejhorší výsledek z těch tří a zapisuje se kolik družstvo nahrálo bez ohledu na výsledek.

Večer by měl probíhat asi takto:
Objednám si dráhu přes rezervační systém nebo telefonicky, do poznámky připíšu LBL Karel (na letní ligu budete mít zvýhodněnou cenu dráhy na hodinu), při příchodu si pak vyžádáte u bowlera hrací lístek. Budete mít 5 minut na rozhoz a začnete hrát. Po skončení hry zavoláte bowlera, který vše zkontroluje a zapíše výsledek. Bowler bude mít i funkci rozhodčiho a hru bude průběžně kontrolovat, popřípadě upraví výsledek při nesrovnalostech. Po skončení Vaší rezervace vše zanese do databáze hracího programu. Výsledky budou k nahlédnutí na našich stránkách během celého léta. Handicap budou mít ženy tak jako v ABL – 8 bodů. Na konci srpna se liga uzavře a podle vašich výsledků budete nasazeni do semifi nále a posléze do fi nále, které bude ke konci září. Přesné termíny Vám ještě upřesníme. Do samotného semifi nále pak postupuje osm nejlepších družstev, do fi nálových bojů pak čtyři.

Smyslem celé této ligy je se v době kdy se moc nevídáte se sejít, zahrát si a dát tomu trochu té soutěživosti, prostě si udělat hezký večer z kamarády.

Přihlášky do turnaje buď na středisku u obsluhy nebo na emailu: petr@bowlingkarel.cz. Uveďte jen libovolný název týmu, jméno kapitána a email + telefon na něj. Doufám že se u nás u Karla brzo sejdeme a ať to padá!